Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum

5 posters

Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum Empty Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum

Mesaj tarafından Isabella Marie Swan C.tesi Haz. 19, 2010 7:51 am

Üstetteki üyeye 10 üzerinden puan vererek dinlediğiniz şarkıyı yazacaksınız... =)

Başlıyorum;

Notion - Kings of Leon
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan
Safkan Vampir-Büyücü, Quidditch, Admin

Kadın Nerden : Okulun Dar Koridorları~
Özel Yetenek : 5 Element,Zihniyle Koruma Kalkanı Oluşturabilme-Zihniyle Yaşam Kurutabilme ve Safkan Güçleri

Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum Empty Geri: Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum

Mesaj tarafından Esme Cullen C.tesi Haz. 19, 2010 8:20 am

10
Travis - My Eyes
Esme Cullen
Esme Cullen
Kitapçı Sahibesi
Kitapçı Sahibesi

Kadın Nerden : Londra
Özel Yetenek : -

Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum Empty Geri: Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum

Mesaj tarafından Dianna Pablo C.tesi Haz. 19, 2010 8:23 am

7

Play n skillz feat pitbull - Get freaky ( Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum 480270 kop kop )
Dianna Pablo
Dianna Pablo
Profesör
Profesör

Kadın Nerden : Ankara

Mesaj tarafından Isabella Marie Swan Paz Haz. 20, 2010 5:52 am

8

Madonna-4 minutes
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan

Kadın Nerden : Okulun Dar Koridorları~
Özel Yetenek : 5 Element,Zihniyle Koruma Kalkanı Oluşturabilme-Zihniyle Yaşam Kurutabilme ve Safkan Güçleri

Mesaj tarafından Katie Craftword Ptsi Haz. 21, 2010 9:52 am

8
C.N. Blue - I'm a loner
Katie Craftword
Katie Craftword
Kurucu-Admin
Kurucu-Admin

Kadın Nerden : Londra
Özel Yetenek : saf kan güçleri,Zihinbendar/Zihinfendar,5 element

http://harrypotterfantastik.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Lucian Ville Hunter Paz Ağus. 22, 2010 6:48 pm

yukarıdaki kullanıcının şarkısını bilmiyorum Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum 516618
Dinlediğim şarkı Bob Marley No Women No Cry Şunu Dinliyorum,Üstteki Üyenin Dinlediği Şarkıya 10 Üzerinden Şunu Veriyorum 706469
Lucian Ville Hunter
Lucian Ville Hunter

Erkek Nerden : İtalya
Özel Yetenek : İnsanların zihnine girerek onlara her şeyi yaptırabilir.Kara büyüye karşı değişik bir bağışıklığı vardır.Beş elemente sahiptir